Αγώνες

Τοπικό Πρωτάθλημα Γυναικών  - Α' Φάση

1ος Γύρος

Δευτέρα 16 Οκτωβρίου, 21:45, Α.Ε. 'Αθηνά' Μαγκουφάνας 2004 - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 3-0 (25-17, 25-18, 25-22)

Δευτέρα 23 Οκτωβρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Γ.Σ. Κερατέας 3-0 (25-18, 25-14, 20-25, 25-15)

Δευτέρα 30 Οκτωβρίου, 20:45, Ιωνικός Α.Σ. - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 0-3 (17-25, 22-25, 19-25)

Δευτέρα 6 Νοεμβρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Πανελλήνιος Γ.Σ. 3-0 (26-24, 26-24, 25-18)

Δευτέρα 13 Νοεμβρίου, 21:45, Γ.Σ. Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 3-1 (25-20, 15-25, 25-19, 25-17) 

Δευτέρα 20 Νοεμβρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Ο. Δάφνη Αγίου Δημητρίου 3-1 (19-25, 25-10, 25-19, 25-21)

Δευτέρα 27 Νοεμβρίου, 21:45, Α.Ο. Αγίου Στεφάνου - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 1-3 (16-25, 26-24, 23-25, 13-25)

Δευτέρα 4 Δεκεμβρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Ο. Βάρης 'Ο Αναγυρούς' 3-2 (25-13, 25-15, 23-25, 17-25, 15-7)

Δευτέρα 11 Δεκεμβρίου, 20:30, Α.Σ. Νίκη Αμαρουσίου - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 3-0 (25-11, 25-15, 25-16)

Δευτέρα 18 Δεκεμβρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή 3-0 (25-15, 25-14, 25-13)

Δευτέρα 8 Ιανουαρίου, 21:45, Γ.Σ. Κορωπίου - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 0-3 (19-25, 14-25, 19-25)

2ος Γύρος

Δευτέρα 15 Ιανουαρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Ε. 'Αθηνά' Μαγκουφάνας 2004 3 - 2 (25-20, 25-27, 20-25, 25-21, 15-10)

Δευτέρα 22 Ιανουαρίου, 21:30, Γ.Σ. Κερατέας - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 3-2 (25-12, 22-25, 25-21, 24-26, 20-18)

Δευτέρα 29 Ιανουαρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Ιωνικός Α.Σ.  3-0 (25-12, 25-11, 25-19)

Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου, 21:30, Πανελλήνιος Γ.Σ. - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 1-3 (9-25, 25-17, 16-25, 22-25)

Δευτέρα 12 Φεβρουαρίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Γ.Σ. Απόλλων Αγίου Δημητρίου 3 - 1 (18-25, 25-13, 25-21, 25-16)

Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου, 21:45, Α.Ο. Δάφνη Αγίου Δημητρίου - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 0 - 3 (9-25, 14-25, 13-25)

Δευτέρα 5 Μαρτίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Ο. Αγίου Στεφάνου 3-2 (9-25, 25-19, 19-25, 25-12, 15-12)

Δευτέρα 12 Μαρτίου, 21:30, Α.Ο. Βάρης 'Ο Αναγυρούς' - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 0 - 3 (21-25, 21-25, 12-25)

Δευτέρα 19 Μαρτίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Σ. Νίκη Αμαρουσίου 0-3 (14-25, 15-25, 19-25)

Δευτέρα 26 Μαρτίου, 20:30, Α.Σ. Κολλεγίου Ντερή - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 1-3 (10-25, 25-23, 23-25, 18-25)

Δευτέρα 2 Απριλίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Γ.Σ. Κορωπίου 3 - 1 (12-25, 25-22, 25-16, 25-17)

Β Φάση - Play-off​ Ημιτελικός Θέσεων 2 - 3

Μεταφορά Αποτελεσμάτων Α' Φάσης: 1-1

 

Παρασκευή 13 Απριλίου, 21:30, Α.Ε. 'Αθηνά' Μαγκουφάνας 2004 - Γ.Σ. Γλυκών Νερών 3 - 1 (25-23, 25-11, 22-25, 25-23)

Δευτέρα 16 Απριλίου, 21:45, Γ.Σ. Γλυκών Νερών - Α.Ε. 'Αθηνά' Μαγκουφάνας 2004 2 - 3 (25-22, 25-27, 25-14, 22-25, 12-15)

Τελικό Αποτέλεσμα Σειράς: 3 - 1 νίκες υπέρ της Α.Ε. 'Αθηνά' Μαγκουφάνας 2004

Design A.jpg

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΜΠΑΣΚΕΤ, ΒΟΛΛΕΥ, ΕΣΚΑ, ΕΣΠΑΑΑ

Karaiskaki 40, Glika Nera, 15354

© 2019 by Blue Falcons