Αγώνες Παμπαίδων - Μίνι

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Τουρνουά Ε.Σ.Κ.Α. 1ος Όμιλος

Α' Φάση

1ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.10, 20:40, ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. – Γ.Σ.Γ.Ν. 56 - 52

ΣΑΒΒΑΤΟ 12.10, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 55 - 71

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10, 19:30, Α.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν. 46 - 50

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.11, 12:30, Α.Ε.Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Γ.Σ.Γ.Ν. 66 - 40

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.11, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ο.Κ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ 38 - 27

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.11, 14:15, Α.Σ. ΝΤΕΡΗ - Γ.Σ.Γ.Ν. 50 - 33


ΣΑΒΒΑΤΟ 23.11, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 43 - 54

2ος ΓΥΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.11, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. 53 - 65

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12, 18:45, Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - Γ.Σ.Γ.Ν. 49 - 21

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 59 - 50

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12, 13:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ε.Ν. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 51 - 54

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.01, 15:45, Α.Ο.Κ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ – Γ.Σ.Γ.Ν. 41 - 65

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.01, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Σ. ΝΤΕΡΗ 48 - 54

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01, 15:15, Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν. 42 - 36

 

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Τουρνουά Ε.Σ.Κ.Α. 12ος Όμιλος

Α' Φάση

1ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.10, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. Β 49- 16

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10, 19:15, Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 49 - 21

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Γ 41 - 39

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.11, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β Α.Ο. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β 33 - 50

ΣΑΒΒΑΤΟ 09.11, 14:15, Α.Ο.Κ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Β - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 43 - 47

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Α.Σ.Κ. ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β 43 - 40


ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11, 15:15, Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 47 - 37

2ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.12, 09:00, ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. Β - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 31- 59

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Β 46- 30

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12, 13:14, ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Γ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 54 - 62

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.12, 13:45, Α.Ο. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Β - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 60 - 56

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.01, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Α.Ο.Κ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ Β 31 - 42

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.01, 17:45, Α.Σ.Κ. ΤΡΙΠΛΗ ΚΟΡΩΝΑ Β- Γ.Σ.Γ.Ν. Β 62 - 32

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ Β 48 - 54

ΜΙΝΙ - Τουρνουά Ε.Σ.Κ.Α. 1ος Όμιλος

Α' Φάση

1ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.11, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 61 - 49

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.11, 09:15, Α.Ε. ΧΟΛΑΡΓΟΥ - Γ.Σ.Γ.Ν. 53 - 48


ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. – Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 34 - 71

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.12, 12:00, Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ - Γ.Σ.Γ.Ν. 47 - 79

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12, 16:45, Κ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - Γ.Σ.Γ.Ν. 39 - 51

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.12, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. - Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ 51 - 54

2ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.01, 19:30, Α.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν. 48 - 52

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ε. ΧΟΛΑΡΓΟΥ 49 - 48

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01, 17:30, Γ.Σ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – Γ.Σ.Γ.Ν. 61 - 32

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Σ. ΠΑΠΑΓΟΥ 44 - 20

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.02, 12:45, Γ.Σ.Γ.Ν. - Κ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 41 - 56

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.02, 10:30, Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν.

Dimello_logo.png
Design A.jpg
WEB_KATAXORHSH.jpg

Karaiskaki 40, Glika Nera, 15354

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΜΠΑΣΚΕΤ, ΒΟΛΛΕΥ, ΕΣΚΑ, ΕΣΠΑΑΑ

© 2019 by Blue Falcons