Παγκορασίδες 2: Ήττα από ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ

March 19, 2018

Με ήττα 3-1 (25-17, 18-25, 28-26, 25-12) συνέχισαν στην 6η αγωνιστική οι Παγκορασίδες-2 μας το βράδυ του Σαββάτου. Το πολύ ‘γεμάτο’ αυτό παιχνίδι με τις συνεχείς εναλλαγές στο σκορ και την ψυχολογία, ουσιαστικά κρίθηκε στο τρίτο σετ το οποίο παρά τις ευκαιρίες που είχαν οι αθλήτριες της Θάλειας Βέλλου, το έχασαν με 28-26. Στην επιστροφή τους στο τερέν για το τέταρτο σετ η κακή ψυχολογία δε τους επέτρεψε ποτέ να μπουν και να διεκδικήσουν εκ νέου τον αγώνα.

Σημειώνεται και πάλι η παρουσία στις εξέδρες γονέων και φίλων, οι οποίοι υποστήριξαν και χειροκρότησαν την προσπάθεια των παιδιών μας. Σας ευχαριστούμε!

Επιστροφή στους αγώνες το μεθεπόμενο Σάββατο 31/03 στις 19:00 στο γήπεδό μας με τον Α.Σ.Π. Κτησιφών Παιανίας.

Μόνες ποτέ! Πάντα ΜΑΖΙ! Πάμε γερά! Πάμε σωστά!!!