Αγώνες Τμήματος Παίδων

Γ' Κατηγορία Ε.Σ.Κ.Α. 8ος Όμιλος

Α' Φάση

1ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09, 11:00, Ν.Ο ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ – Γ.Σ.Γ.Ν. 0 - 20 (άνευ αγώνος)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ 65 - 23

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.10, 12:30, Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ – Γ.Σ.Γ.Ν. 41 - 78

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 64 - 32

ΣΑΒΒΑΤΟ 19.10, 20:00, Α.Ο. ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ – Γ.Σ.Γ.Ν. 38 - 71

ΚΥΡΙΑΚΗ 03.11, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 61 - 42

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.11, 16:00, Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ – Γ.Σ.Γ.Ν. 52 - 88

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ 64 - 38

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.11, 11:00, Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν. 39 - 61

2ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Ν.Ο ΣΑΡΩΝΙΔΟΣ 20 - 0 (άνευ αγώνος)

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12, 20:15, Α.Ο. ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΕΤΟΣ – Γ.Σ.Γ.Ν. 52 - 76

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12, 15:45, Γ.Σ.Γ.Ν. – Ε.Σ.Ν. ΜΑΚΡΗΣ 66 - 27

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.01, 18:30, Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ – Γ.Σ.Γ.Ν. 38 - 67

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ο. ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 52 - 36

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01, 14:00, Α.Ο. ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ – Γ.Σ.Γ.Ν. 14 - 71

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ο.Κ. ΣΠΑΤΩΝ 63 - 33

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.02, 11:30, Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ – Γ.Σ.Γ.Ν. 28- 48

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.02, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ 61- 42

Β' Φάση (Knock-out)

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν.  - Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 54  42

Γ' Φάση

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.03, 17:30, Α.Ε.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - Γ.Σ.Γ.Ν. 51  67

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.03, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ε.Σ. ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

 

Γ' Κατηγορία Ε.Σ.Κ.Α. 17ος Όμιλος

Α' Φάση

1ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Α.Ε. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β 46 - 34

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.09, 09:30, Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 81 - 30

ΚΥΡΙΑΚΗ 06.10, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 49 - 43

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10, 09:00, Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Γ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 67 - 37

ΚΥΡΙΑΚΗ 20.10, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Α.Ο. ΚΑΡΕΑ Β 67 - 48

ΣΑΒΒΑΤΟ 02.11, 11:00, Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 43 - 66

ΚΥΡΙΑΚΗ 10.11, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Α.Σ.Ε. Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ 44 - 51

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.11, 20:30, ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 56 - 52

ΚΥΡΙΑΚΗ 01.12, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β 43 - 64

2ος ΓΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12, 09:00, Α.Ε. ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 62 - 57

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.12, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Α.Σ.Ε. ΔΟΥΚΑ Β 94 - 52

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.12, 18:30, Α.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ Ν. ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 64 - 56

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.01, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β  - Σ.Κ. ΑΝΟΙΞΗΣ Γ 71 - 55
 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01, 19:30, Α.Ο. ΚΑΡΕΑ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 34 - 55

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ Β 57 - 52

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02, 16:15, Α.Σ.Ε. Ο ΠΛΑΤΩΝ Γ – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 78 - 58

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.02, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ Α.Σ. Β 1 - 2

ΚΥΡΙΑΚΗ 16.02, 19:00, Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. Β 77 - 47

Αγώνες Τμήματος Παμπαίδων 2005

Ε.Σ.Κ.Α. 2ος Όμιλος

Α' Φάση

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.03, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ο. ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 80 - 26

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.03, 15:30, Γ.Σ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ - Γ.Σ.Γ.Ν. 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.03, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. - Α.Ο.Κ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΛΗΤΩΝ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29.03, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – ΑΤΤΙΚΟΣ Α.Ο.Κ. 

ΚΥΡΙΑΚΗ 05.04, 16:15, Α.Σ.Ε. ΠΛΑΤΩΝ Β – Γ.Σ.Γ.Ν. 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.04, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. – Α.Ο. ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.04, 16:45, Κ.Α.Π. – Γ.Σ.Γ.Ν. 

Ε.Σ.Κ.Α. 3ος Όμιλος

Α' Φάση

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.03, 13:00, Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β  40 - 25

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.03, 14:30, Ο.ΚΑ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β 

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.03, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Α.Σ. ΝΤΕΡΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 28.03, 18:30, Α.Σ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β  

ΚΥΡΙΑΚΗ 05.04, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β -  Α.Σ.Ε. ΠΛΑΤΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.04, 12:30, Γ.Σ. ΛΑΥΡΙΟΥ - Γ.Σ.Γ.Ν. Β  

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.04, 14:15, Γ.Σ.Γ.Ν. Β - Γ.Σ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ

Dimello_logo.png
Design A.jpg
WEB_KATAXORHSH.jpg

Karaiskaki 40, Glika Nera, 15354

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΜΠΑΣΚΕΤ, ΒΟΛΛΕΥ, ΕΣΚΑ, ΕΣΠΑΑΑ

© 2020 by Blue Falcons