Πρεμιέρα με νίκη για τους Παμπαίδες 2004.

Πρώτος αγώνας για το ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2004 για την ομάδα μας, στις εγκαταστάσεις της ΕΛΛΗΝΟΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ, με την αντίστοιχη του ΑΟΚ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΘΗΝΩΝ την Κυριακή 8/10. Οι δύο ομάδες, που πρωταγωνιστούν τα τελευταία χρόνια στα μικρότερα πρωταθλήματα, έδειξαν και φέτος ότι θα είναι πολύ δυνατές, αφού σε ένα συναρπαστικό σε εξέλιξη ματς, η ομάδα μας πήρε το ροζ φύλλο με σκορ 48-51, στο τέλος!!!. Με το άγχος της πρεμιέρας να είναι έκδηλο σε όλα τα παιδιά στο ξεκίνημα του αγώνα, οι δυο ομάδες ήταν πολύ κοντά στο σκορ με την λήξη του πρώτου 8λέπτου. Στο δεύτερο 8λεπτο η ομάδα μας πήρε προβάδισμα στο σκορ το οποίο κάλυψε η ΑΚΑΔΗΜΙΑ στα δυο επόμενα. Στο πέμπτο και τελευταίο 8λεπτο του αγώνα οι ομάδας εναλλάσσονταν στο σκορ πόντο - πόντο μέχρι το τέλος όπου οι παίκτες μας φάνηκαν πιο ψύχραιμοι και πήραν τελικά τη νίκη.

Συγχαρητήρια σε παίκτες και προπονητή, και τους ευχόμαστε καλή αγωνιστική χρονιά.

Γ.Σ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (Σπηλιωτόπουλος): Καστανιώτης Κ., Ιωαννίδης Ι., Λάμπρος Β., Ρήγος Π., Μπελαδάκης Αλεξ., Μπελαδάκης Άγγ., Ζορμπάς Μ., Παπαγεωργόπουλος Κ., Τάσκος Χ., Λάμπα Μ., Πεδιαδίτης Μ., Χατήρας Α.

Επόμενος αγώνας εντός έδρας το Σαββατο 14/10 με την ομάδα των ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΩΝ "Ο ΠΛΑΤΩΝ"