Ήττα για τις Γυναίκες μας!

Εκτός εδρας ήττα 3-1 σετ (25-20, 24-26, 25-23, 25-17) για την ομάδα μας από την ομάδα του ΓΣ Κερατέας.

Τα πολλά λάθη της ομάδας μας, ειδικά στο τέλος των σετ, έκριναν σε μεγάλο βαθμό το αποτέλεσμα υπέρ των γηπεδούχων, οι οποίες παρά τη σημαντική απουσία της Καραγκούνη και τον τραυματισμό της Τριανταφυλλίδη στα μέσα του 2ου σετ (η οποία να σημειωθεί ότι, παρά τον τραυματισμό της, επανήλθε στο παιχνίδι στο 3ο και 4ο σετ!), παρουσιάστηκαν πιο ψύχραιμες, είχαν σωστές επιθετικές επιλογές, έπαιξαν πολύ καλά στην άμυνα και κυρίως έκαναν ελάχιστα λάθη αναδεικνύοντας τη μεγάλη εμπειρία που σαφώς διαθέτουν!

Συγχαρητήρια στην ομάδα της Κερατέας για την καθαρή νίκη! Ευχόμαστε γρήγορα περαστικά στην αθλήτρια Τριανταφυλλίδη.